DEKORASYONDA AHŞAP TRENDİ


Genellikle mobilyalarda görmeye alışık olduğumuz ahşap, son zamanlarda aksesuarlarda, duvar tasarımlarında ve mutfaklarda da yerini almaktadır. Doğallığı sevenlerin tercihi olan ahşap dekorasyon bir trend haline gelmiş olup insanlara daha çok yaşanmışlık hissi vermektedir. Yaşam alanlarınızda yarattığı sıcak dokunuşu ile bizlere doğallığı hissettirmektedir. Üstelik ahşabın modasının geçme ihtimali oldukça düşük olduğu için dekorasyonda ahşap kullanımı avantajlıdır. Ahşap dekorasyonun doğadan gelen rahatlatıcı etkisinin yaşam alanınıza kattığı olumlu enerji ise inkar edilemez. Yapılan araştırmalar ile bu etki sayesinde mutluluk, öz güven ve bilimsel yeteneklerde artış; kan basıncı, nabız, kolesterol ve stres oranında ise düşüş yaşandığı kanıtlanmıştır.

Ahşap ürünlerin kullanımı kombin kolaylığı sağlamaktadır. Tüm renk ve desenlere açık olan ahşap desenler, tüm konsept ve renklerle uyum sağlamaktadır. Yeşil ve mavinin tüm tonlarından yararlanarak doğa temanızı güçlendirebilir mekanda yüksek bir enerjiye sahip olabilirsiniz. Ahşap dekorasyonda ürün çeşitliliği de oldukça fazladır. Ahşap süslemeler, çerçeveler, mutfak ürünleri, dekoratif raflar,saksılar,sarkıt lambalar ve daha bir çok üründe ahşap kullanımı görülmektedir.

Ahşap dekorasyon ve mobilya ürünleri toz çekemediği için temizlik konusunda size kolaylık sağlayacaktır. Ahşap aynı zaman da rutubeti emerek, nem dengesi kurmaya da yardımcı olmakta ve ortamdaki hava kalitesini de yükseltmektedir. Ayrıca ahşap ısı yalıtımı özelliğine sahip olup yenilenebilir bir malzemedir ve son derece dayanıklıdır.

DekorasyonMobilya

ahşap dekorasyonaydınğlu mobilya ahşap dekorasyondekorasyonda ahşap trendiuzun ömürlü ahşap

Yorumlar kapalı.