MERAK ETTİKLERİNİZ

Merak Ettikleriniz

Mobilya alırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Mobilyaların insan hayatındaki önemi çok büyüktür. Mobilya alırken kişinin hem zevkini yansıtan, hem de kullanışlı ve rahat olmasına dikkat etmelidir. Ayrıca kullanma biçimi ve evinize uygunluğu da önem arz etmektedir.
Bedensel ve ruhsal açıdan dinlenmeye gereksinimi olan insanın aradığı rahatlık ve huzur, kullanışlı ve kaliteli mobilya ile elde edilebilir. Kötü bir mobilya fiziksel rahatsızlıklara neden olmasının yanı sıra, kişiyi psikolojik olarak da olumsuz etkiler.

Mutfak dolabı seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Mutfaklar evin kalbidir. Bu nedenle işlevsel özellikleri bünyesinden barındırmak zorundadır. Bunu sağlayan en önemli unsur mutfak dolaplarıdır. Mutfak dolapları mutfak eşyalarının saklandığı, özenle korunduğu ve muhafaza edildiği alanlardır. Bu nedenle mutfak dolabı seçimi yapılırken çok dikkat edilmeli ve doğru tasarımlar seçilerek mutfağın insan yaşamı için ideal bir alan olmasına özen gösterilmelidir.

Banyo dolabı seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Banyo dolabı, özenle dekore edilen banyonun en önemli unsurudur. Banyo dolapları, yapılan seramik seçimi ile birlikte banyonuzun görünümünü bambaşka bir şekle sokar ve havasını değiştirir. Sadece görsellik değil, kullanım kolaylığı da günlük yaşantınızı kolaylaştırmak adına büyük önem taşır.

Giysi dolabı alırken nelere dikkat etmeliyim?

Giysi dolabınızı yerleştirmek, dolabın içini sürekli düzenli tutmak her zaman kolay olmayabilir. Fakat dolabınızı, kıyafetlerinizin türüne ve boyutuna göre seçerek bu zahmetten kurtulabilirsiniz. Hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kadar düzenli, hem de giysilerinizi sığması için işlevsel giysi dolapları önemlidir. Birbirinden şık ve fonksiyonel, giysi dolaplarından ihtiyacınıza göre seçim yapmalısınız.

Mobilya alırken, istediğim rengi ve kumaşı seçebilir miyim?

Koleksiyonumuzda bulunan ürünlerin çoğunda renk değişimi yapılabilmektedir. Seçtiğiniz ürünün rengini, o ürüne ait renk kartelasından zevkinize uygun olanla değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı kumaş seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

İstenilen ölçüde, özel üretim yapılıyor mu?

Ürünlerimizin birçoğunda özel ölçü yapılabilir. İstenilen her ölçüde değişiklik yapılıp teslim edilir. Tamamen sizlerin isteğinize göre ürünler size özel olarak istediğiniz ölçülerde üretilebilmektedir.

Ürünlerin üretimi nasıl oluyor?

Ürünler kendi bünyemiz altında üretilmekte olup üreticiden halka doğrudan hizmet şeklinde satış yapmaktayız.

Aydınoğlu Mobilya sosyal ağlardan takip edilebilir mi?

Yeni kampanyalarımız ve uygun fiyatlı ürünlerimizi duyurduğumuz Facebook ve Instagram sayfalarımızı takip ederek siz de fırsatlardan kolayca haberdar olabilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınız için bizlere e-mail ve telefon yolu ile de ulaşabilirsiniz.

Haftanın hangi günleri hizmet veriyorsunuz?

Pazar günleri hariç hizmet vermekteyiz.
Çalışma saatlerimiz :
Pazartesi – Cuma: 08.30 – 20.00
Cumartesi : 08.30 – 15.30

Aydınoğlu Mobilya hangi bölgelere hizmet vermektedir?

Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Ayrıca yurt dışında yaşamakta olan vatandaşlarımıza da uygun koşullarla gönderim sağlamaktayız.

Ürünlerin teslimatı nasıl yapılıyor?

Kargo veya Lojistik ( Nakliye ) olmak üzere iki farklı şekilde teslimat sağlamaktayız. Aldığınız ürüne göre teslimat şekli belirlenmekte ve size bildirilmektedir.

Ürünlerin montajı ve kurulumu nasıl yapılıyor ve ücretli mi?

Kargo ile gönderilen ürünlerde kargo ücreti alıcıya aittir.
Nakliye ile teslimatı sağlanan ürünlerimizin montajını kendi uzman ekibimiz gerçekleşmekte olup kurulum ve montaj Ankara için ücretsiz, Ankara dışı bölgeler için ücretlidir.

Soru Sorun!